יום א', ד’ בתשרי תשע”ח
דף הבית
הכיתה שלי חדר מורים אלבום תמונות
חוברות קיץ עת הדעת - לכל ילד יש חוברת לקידום אישי.

לאחר שתכנסו ללינק "כניסה לעבודה בעת הדעת" תתבקשו להקליד את שם המשתמש: (שם הילד.משפחה) וסיסמה (בדר"כ מספר) שחולק לכל ילד בסוף שנת הלימודים. ניתן גם להיכנס דרך הסיסמה האחידה של משרד החינוך ( למטה ציור ינשוף מצד ימין)
קרא עוד...
רשימת ספרי לימוד לשנת התשע"ח

קרא עוד...
רישום תלמוד תורה של קיץ (משרד החינוך)

מצ"ב 2 קבצים להורדה עם הסבר מפורט....
קרא עוד...
זה"ב - זהירות בדרכים לקראת הקיץ.

נבקשכם לשיתוף פעולה בנושא.נבקשכם להוסיף תמונות לאלבום ביה"ס בנושא זהירות בדרכים.להעלות תמונות שלכם ובני משפחותיכם לדוגמא: חגורים בחגורה,עוברים במעבר חצייה,רוכבים על אופניים עם קסדות על הראש ועל זו הדרך...
קרא עוד...
יריד מדעים

במהלך התקופה האחרונה ילדי כיתות ו עמלו ביחד עם המורה שירה על המצאות שונות אותם היה ניתן לראות ביריד שנערך ביום שלישי.. המורה בזמינה את כולם מורים ותלמידים לצפות בתערוכת העבודות שעשו התלמידים בנושא. בתערוכה היו תפזורות ותשבצים שהכינו התלמידים. היה אפשר למלא אותם (עם טוש מחיק/ מרקר ) ולמחוק לאחר מכן.
קרא עוד...
גלריית תמונות מהווי אירועי חודש כסליו בבית הספר.
דבר המנהל

דבר המנהל, הרב ירון גיאת
קרא עוד...
תערוכת חנוכיות

בסימן - ירושלים אורו של עולם.
קרא עוד...
תחרות סייבר לאומית - כניסה עם הקוד והסיסמה האחידה שמחולקת בימים אלו.

משרד החינוך יוזם את אליפות הסייבר הישראלית לתלמידי ב' - יב' מתוך מטרה להגדיל את מספר התלמידים השולטים בסביבה טכנולוגית משתנה תדיר ומכירים את יסודות התכנות.תלמידי יסודי וחטיבות ביניים ילמדו תכנות בסיסי.תלמידי התיכון שיודעים כבר לתכנת, יונחו על ידי מדריכים (מנטורים) מהתעשייה כדי לשכלל יכולותיהם לרמות חשיבה גבוהות
קרא עוד...
לוח חגים וחופשות

להלן לוח החגים והחופשות לשנת הלימודים ה'תשע"ז
קרא עוד...
לוח צילצולים

להלן לוח הצלצולים של בית הספר
קרא עוד...
כבוד הבריות בחיים האמיתיים וברשת.

להראות סרטון ולתת שיעור בנושא התנהגות ברשת ובחיים בכלל. צפו בסרטון הקצר והעבירו את המסר. כמובן לדבר על כך שצריך לנהוג בכבוד ולא להיגרר להתנהגות שלילית.
קרא עוד...