יום ד', כג’ בניסן תשע”ד
 
 
 
 
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
סרטון סיכום לצפיה.
קרא עוד...
במחצית זו עסקנו בהיכרות עם הישובים בישראל והאזורים בהם הם נמצאים, ישובים עירוניים וכפריים, עיר הבירה ועוד. במהלך מחצית זו כתבו התלמידים עבודת פרויקט בנושא: היישוב שלי.
קרא עוד...
קרא עוד...
ברצוננו להודות להלל ולשבח את הרב יעקב-רכזינו בזה"ב ולכיתתו כיתה- ג,על הכנת טקס מושקע ומעניין. כמו כן, תודה לצוות כולו על הסדר והארגון של התלמידים. המאמץ נשא פרי. תבורכו משמים והיו בטוחים וזהירים בכבישים.
קרא עוד...
ביום שלישי כ"ו בחשון התקיים ערב בנושא "נתינה".הערב התחיל בלימוד משותף בין האבות והאמהות לבנים. לאחר מכן התאספנו באולם הפיס לטקס בנושא. לאחר שמיעת ברכות מפי מנהל בית הספר והרב אליעזר נהננו משירתם של חברי המקהלה בניצוחו של הרב נעם וכן מהצגה בנושא, שהוכנה על ידי מורי בית הספר והורים. סרטון בנושא נתינה בבית הספר הוקרן ואף ארחנו אנשי מעשה המעורבים בקרנות צדקה בישוב. ישר כח למורה נגה על הארגון של כל הערב מלמעלה.
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום שלישי התקיימה פעילות משותפת לתנועות הנוער, בני עקיבא ואריאל. התלמידים עברו בין התחנות השונות ובצעו משימות. היה מהנה ומגבש.
קרא עוד...
הרב עובדיה יוסף הלך היום (ג' חשון) לעולמו, פינה הוקדשה לזכרו בבית הספר.
קרא עוד...
שטרות ו"שננתם" המפורסמים עברו רענון וכעת נכנס מחזור חדש של שטרות עם תמונות רבנים חדשים כפי שניתן להתרשם בסרטון. בהצלחה לכולם בשינון היומי...!
קרא עוד...
החברותות לחודש זה היו בנושא "רחל אימנו".ישר כח לרב תומר אלנתן על דף העבודה ולמורה נגה על הארגון.
קרא עוד...
ביום שני ה בתשריהתקיים ערב התעוררות לתמידי כיתות ה-ועם מחנכי הכיתות.הערב התקיים באולם תרבות בשעה 19:00, ולאחריו הוגשו לחמנייה ושתייה.ישר כח לנגה דוד על הארגון.
קרא עוד...
כבכל שנה, גם השנה עמלו התלמידים על הכנת דגמי סוכות על פי הנלמד בכיתה במסכת סכות. ישר כח!
קרא עוד...
כבכל שנה התקבלו תלמידי כיתות א' על ידי כלל תלמידי בית הספר בטקס מרגש. התלמידים נכנסו לצלילי השיר "שאו שערים" ונתברכו על ידי נציגים מכיתות ב' וכיתות ו'.את הטקס לוותה מקלת בית הספר - ישר כח למורה נגה ולר' נעם על הארגון.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
לחץ על הקישור וענה על השאלות.
קרא עוד...
לחץ על הקישור, ענה על השאלות ולחץ על "שלח".
קרא עוד...
לחץ על הקישור המופיע למטה, ענה על השאלות ולחץ בסיום על "שלח"!
קרא עוד...
הודעות
שאל את הרב
מרחבי לימוד
אלבום תמונות
תחומי דעת
אודות
דפי פרשת שבוע - הר' אליעזר
עלון בית ספר
מבחנים בהלכה יומית
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר